Дизайн брошур

Брошура – це той тип поліграфічної продукції, який дуже часто застосовується при проведенні рекламних кампаній. На відміну від листівок, такі друковані вироби мають кілька сторінок, скріплених між собою за допомогою скоби, або кілець. Незважаючи на гадану простоту брошур, при їх виготовленні особливу увагу необхідно приділити питанню розробки дизайну поліграфії. Так як саме від того, наскільки професійно були виконані підготовчі роботи, багато в чому залежить ефективність рекламованого товару або послуги.

Стильний і ексклюзивний дизайн брошур – одна з послуг нашої студії, що працює на ринку поліграфії понад 13 років. Тут ви зможете замовити не тільки розробку макету з нуля, але також і подальший друк продукції, а також її постдрукарську обробку. При створенні дизайну брошури будуть враховані особисті переваги замовника, призначення друкованого видання. Як правило, клієнту пропонується кілька концепцій, щоб в результаті був обраний найоптимальніший варіант.

Вартість розробки дизайну брошур

Вартість розробки дизайну брошур формується з таких чинників:

  • наявність у замовника попередніх начерків майбутнього макета, фірмових відтінків і графічних елементів, які потрібно скомпонувати;
  • формат вироби (розмір, кількість сторінок);
  • складність розробки (кількість графічних елементів, так, наприклад, ексклюзивний дизайн обійдеться дорожче);
  • обсяг контенту.

Підсумкова сума, в яку обійдеться розробка дизайну брошури, розраховується індивідуально, з урахуванням всіх побажань замовника і складності виконання:

  • I категорія – розробка макета по готовим матеріалами;
  • II категорія – замовник надає контент, графічні матеріали, що вимагають обробки;
  • III категорія – дизайн з нуля, за узгодженою із замовником темі поліграфії.

Етапи створення дизайну

Дизайн-макет брошури створюється поетапно.

  1. Отримання від замовника основної інформації: місце поширення брошур, їх призначення, цільова аудиторія, завдання, які покладаються на дизайн поліграфії (просування послуги / продукту, інформування про подію, створення іміджу компанії і т.д.).
  2. Розробка концепції. На основі отриманих даних дизайнер «Друкарні ПМГ» готує кілька варіантів макета. Кожен з яких включає ілюстрації, текст зі стилістичними шрифтами, а також креативні графічні елементи. Концепція створюється з урахуванням попередньо узгодженої вартості, призначення брошури та інших параметрів замовлення.
  3. Узгодження готового макету. При необхідності вносяться правки.

Вибір формату брошур

Розробка дизайну брошури починається з визначення формату друкованого видання. Вибір розміру же визначається виходячи від контенту, кількості ілюстрацій, які необхідно розмістити, а також від загальної ідеї і місця, де виріб буде поширюватися. Дизайнери підготують макети, як стандартних форматів, так і нестандартних, щоб втілити всі побажання замовника. Розробка дизайну поліграфічної продукції, в тому числі і брошури, повинна, без сумніву, здійснюватися професіоналами, з аналітичним складом розуму. Саме такі співробітники і входять в штат. Їм під силу розробка самого креативного дизайну брошур, завдяки якому буде 100% ефект від проведення рекламної кампанії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *