Дизайн буклетів

Буклет являє собою друковане виріб, як правило, формату А4, сфальцьованого в два рази. Також може бути виріб з двома лініями згину або багатосторінковий, де число додавань більше двох. Використовується такий вид поліграфії для проведення рекламних заходів – на виставках, презентаціях, при проведенні конференцій. З огляду на їх призначення, дизайн буклетів повинен бути не просто яскравим, але і стильним, а інформація – лаконічною і зрозумілою для всіх. Тільки індивідуальний підхід до поставленого завдання дозволить в результаті створити якісний продукт з ефективністю в 100%. У нашій студії розробка дизайну буклетів починається з аналітики – ретельно збирається вся важлива інформація про компанію-замовника, рекламований продукт, призначення поліграфії.

Вартість розробки дизайну буклетів

Вартість розробки дизайну буклетів формується, виходячи зі складності замовлення:

  • самий бюджетний варіант – макет виконується за готовими матеріалами клієнта, контент не вимагає доопрацювання, замовник сам визначає місце розташування елементів, а також колір;
  • розробка дизайн-макету в середній ціновій категорії – замовник надає текст і зображення, які фахівець друкарні компонує і допрацьовує;
  • розробка буклету з нуля, коли клієнт задає тему, надає тільки текстовий матеріал, а всі роботи виконуються дизайнером.

Підсумкова вартість, в яку обійдеться розробка дизайну розраховується менеджером індивідуально, залежно від складності виконання замовлення.

Етапи розробки дизайну рекламних буклетів

Розробка дизайну рекламних буклетів починається з вивчення компанії-замовника, рекламованого продукту / послуги або події. Як правило, клієнт на електронну пошту відправляє технічне завдання, в якому прописані такі дані, як формат майбутнього виробу, текстова інформація та ілюстрації.

Наступний етап – підготовка концепції, щоб замовник зміг вибрати для себе найбільш підходящий. Далі, після узгодження всіх деталей, здійснюється доробка макета і його затвердження.

Наша студія працює на ринку поліграфії понад 13 років, надаючи повний спектр послуг в сфері своєї діяльності. Тут ви зможете замовити розробку дизайну рекламного буклету.  У штаті працюють досвідчені дизайнери та верстальники, які в найкоротші терміни виконають поставлене завдання, гарантуючи бездоганну якість готової поліграфії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *