Дизайн листівок

Листівка – відмінне рішення для тих, хто прагне залучити до своєї компанії клієнтів, збільшити продажі продукції, що виробляється або підняти попит на послуги, що надаються. Таке друковане видання має масу переваг: невеликий формат, який дозволяє помістити потрібну і легку до сприйняття інформацію, невеликі витрати на виготовлення і висока ефективність рекламної кампанії. З огляду на те, що ринок сьогодні переповнений у всіх сферах діяльності, дизайн листівок повинен бути виконаний так, щоб рекламований товар відразу привернув увагу потенційного споживача. Домогтися цього можна тільки за допомогою креативного і професійного підходу.

Наша студія пропонує свої послуги, в тому числі і дизайн поліграфічної продукції (листівок). Над розробкою макета будуть працювати досвідчені і кваліфіковані співробітники, які попередньо вивчать цілі рекламної кампанії, продукт, а потім створять концепцію, яка повністю відповідатиме запитам клієнта.

Етапи розробки дизайну листівок

Процес розробки дизайну листівок починається з подачі заявки від клієнта, зробити можна особисто в офісі або відправивши запит на електронну адресу. У ній повинні бути чітко визначені завдання, при наявності відправлені ескізи, текстова інформація, ілюстрації. Далі фахівець друкарні працює над концепцією дизайну і пропонує замовнику 3 варіанти вирішення завдання. Після узгодження всіх графічних елементів, формату листівки, контенту здійснюється доробка макета і при необхідності він відправляється в друк.

Вартість розробки дизайн-макету

Вартість розробки дизайну рекламних листівок залежить від ряду параметрів замовлення:

  • наявність у замовника готових ескізів, зображень, тексту або необхідність розробити рекламний дизайн з нуля;
  • формат листівки (розмір, одностороннє або двостороннє нанесення);
  • складність замовлення – чим яскравішим і більш насиченим дизайн рекламних листівок, тим дорожчим буде процес підготовки макета;
  • терміни розробки макета (послуга «терміново» обійдеться дорожче).

Загальну суму менеджер зможе назвати тільки після отримання технічного завдання.

формати листівок

Розробка графічного дизайну листівки починається з визначення формату виробу.Студія пропонує, як стандартні розміри:

  • А4 – 297 * 210мм;
  • А5 – 210 * 148мм;
  • А6 – 148 * 105мм;
  • А7 – 105 * 74мм.

Також, в залежності від побажань замовника і обсягу інформації, яку потрібно розмістити на носії тут можна розробити дизайн листівки нестандартного формату.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *