Дизайн візиток

Щодня картками обмінюються керівники, менеджери, співробітники великих компаній і невеликих фірм. Візитки дають своїм пацієнтам працівники медичних установ, освітніх організацій та інші. Як правило, дизайн візиток стриманий, інформація лаконічна і зрозуміла кожному. Але існують і іміджеві картки, якими обмінюються топ-менеджери компаній або люди, які є представниками творчого середовища. Така продукція відрізняється яскравими і насиченими тонами, незвичайним оформленням. Наша студія займається з 2011 року виготовленням і дизайном візитних карток, пропонуючи своїм клієнтам розробку індивідуальної концепції, що викликає незабутнє враження.

Вартість розробки дизайну візиток

Вартість дизайну візитки- важливе питання, яке обговорюється ще на початковому етапі співпраці. На підготовку макета майбутньої поліграфічної продукції може знадобитися від однієї години до декількох днів. Тому і ціна на створення дизайну буде залежати від того, який обсяг робіт доведеться виконати співробітникам друкарні. Підсумкова сума, у скільки обійдеться дизайн візиток, залежить від ступеня складності поставленого завдання.

I категорія – розробка макета по готових ескізамах, фотографії, що не потребують доопрацювання. Замовник сам визначається з кольором виробу, розміщенням і розміром важливих елементів.
II категорія – замовник для дизайнерських візиток надає текстові матеріали, а фахівець друкарні підбирає необхідні ілюстрації і повністю здійснює складанням оригіналу макета.
III категорія – макет створюється повністю дизайнером, відповідно, вартість дизайну візитки буде на порядок вище.
Креативний дизайн – клієнт озвучує дизайнеру свою ідею, а той, у свою чергу, пропонує кілька варіантів на вибір у вигляді ескізів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *