Фото Відео галерея

Навіщо потрібна галерея на сайті?

Ще кілька років тому за Інтернет доводилося платити по мегабайтно, а швидкості були дуже маленькі. Тому сайти, в більшості своїй, представляли собою набір текстових сторінок. Картинки власники сайтів боялися розміщувати, так як це збільшувало трафік , а, отже, могло змусити відвідувача покинути ресурс. Інформація про товари була лише текстовим описом і перерахуванням його достоїнств. Це, звичайно, не маловажно, але людина не могла отримати повноцінне візуальне уявлення.

В даний момент швидкості набагато збільшилися, і у користувачів безлімітний Інтернет. Це дозволяє розміщувати на сучасних сайтах різні інтерактивні модулі. Найбільш часто використовуваним, мабуть, є фотогалерея. Давайте розглянемо, які переваги дає власнику сайту розміщення даного модуля на своєму продає сайті:

  1. Дуже часто фотогалерея використовується як портфоліо, для показу вже зроблених робіт. Використовується там, де першу роль пропонованого товару або послуги відіграють не технічні характеристики, а візуальні. Це особливо актуально для дизайн-і веб-студій, магазинів одягу, меблевих підприємств і т.д.
  2. Використання фотогалереї просто необхідно в Інтернет-магазинах. Навіть якщо людину влаштовують технічні характеристики товару, мало хто захоче розмістити у себе вдома велику коробку незрозумілого кольору. Тому він повинен обов’язково мати візуальне уявлення про продукт. Завдяки галереї покупець зможе підібрати найбільш підходящий йому товар.
  3. Просто загальне поняття не завжди може підштовхнути потенційного клієнта купити що-небудь. Візуальний образ же, може переконати його в якості послуг, що надаються.
  4. Можна показувати, що було до і стало після використання Вашої послуги. Якщо візуальні зміни досить значні, то ніякий текстовий опис не зможе переконати в покупці краще, ніж фотогалерея “до і після”. Часто це використовується при рекламі центрів схуднення, пластичної хірургії, послуг ремонту приміщень і автотюнінгу.
  5. Додає інформативності. Часто мало що можна сказати про послугу, а можна тільки показати. Природно, що краще за все зробити це за рахунок галереї.
  6. Фотогалерея дозволяє познайомити клієнтів не тільки з товарами, але і розмістити фотографії співробітників. Це дозволяє усвідомити клієнту, що він має справу з живими людьми, а не просто набором сторінок в Інтернеті. Тобто зробити взаємодію з Вами більш особистим.

Якщо Ви думаєте про створення сайту або розширенні вже існуючого, то створення фотогалереї буде дуже правильним рішенням. Рідко який з сучасних сайтів обходиться без цього модуля. Залишається додати, що в даний момент існує багато видів подібних рішень і установка на Ваш проект фотогалереї може бути досить доступною за вартістю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *