Інформаційні сторінки

Типи сторінок сайту: які вони бувають

На сайтах  існують різні типи сторінок, які відрізняються один від  одного по  представленій на  них інформації. Є звичайні, універсальні сторінки, на  яких однаково зручно публікувати текст, фотографії та  слайд-шоу, інтерактивні карти і  т.д. І  є сторінки спеціалізовані, які призначені виключно для відображення масивів даних одного типу: наприклад, каталогів товарів, новинних стрічок або фотоальбомів. Такі сторінки у  нас називаються спецрозділ.

Тому перед створенням сторінки подумайте, який матеріал Ви хочете на ній розмістити і який тип сторінки сайту для цього матеріалу підходить.

Ми можемо створювати такі типи сторінок:

  1. Універсальна сторінка, або просто сторінка. Однаково зручна для публікації даних будь-якого типу: текстів, фотографій, документів для скачування, інтерактивних карт і т.д. Наповнення та редагування таких сторінок ведеться через спеціалізовані блоки .
  2. Посилання. Іноді потрібно помістити посилання на іншу сторінку прямо в меню сайту. У таких випадках використовується сторінка-посилання: при кліці на неї в меню відвідувач потрапляє на задану сторінку Вашого або чужого сайту.
  3. Розділ « Каталог »  призначений для опису товарів або послуг. Він складається зі сторінок рубрик і вкладених в них сторінок товарів.
  4. Розділ «Гостьова книга». Згадайте «Книгу скарг і  пропозицій», яку  Ви напевно бачили в  різних магазинах, ательє, перукарень. Гостьова книга сайту  – це щось подібне: з  її  допомогою користувачі можуть зв’язатися з  адміністрацією сайту, щоб задати питання, залишити відгук або уточнити деталі замовлення.
  5. Розділ « Новини ».  Цей тип сторінок розроблений спеціально для зручності публікації новин (дивно, правда?). З  його допомогою  Ви легко можете додавати і  редагувати новинні блоки, які виводитимуться перед відвідувачами сайту в  вигляді стрічки. Кожна подія в  стрічці представлено в  вигляді анонса: при кліку на  нього відкриється текст новини цілком.
  6. Розділ « Фотогалерея »  зручний для публікації фотоальбомів. Ви  можете розмістити в  ньому всілякі каталоги предметів, приклади виконаних робіт, фотозвіти про різні заходи, а  також ознайомити користувачів з  кадровим складом організації.
  7. Розділ «Відгуки»  може бути доданий на сайт інтернет-магазину для розміщення відгуків про товари. На відміну від «Гостьовий книги», повідомлення в якій залишають користувачі сайту, розділ «Відгуки» редагується тільки з адмінки. Крім того, кожен відгук прив’язаний до конкретного товару (із зазначенням достоїнств і недоліків, загального враження і часу користування), а не до роботи сайту або організації в цілому.
  8. Розділ «Методичні матеріали» (для сайтів освітніх установ). З  його допомогою  Ви можете викласти на  свій сайт матеріали, різні презентації і  конспекти, робочі програми, пам’ятки, сценарії  – словом, будь-які методички. Всі матеріали можна розподілити по  категоріях, зробивши навігацію по  розділу максимально зручною для користувачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *