Сертифікат SSL

Що сертифікат SSL?

На деяких сайтах біля адреси сторінки в браузері відображається значок замка. Він буває зеленого, золотого або сірого кольору. Буває, замок перекреслені або взагалі відсутня, а іноді поряд з доменним ім’ям з’являється зелена рядок з назвою компанії.

Замок або зелена рядок означають, що на сайті встановлений SSL-сертифікат і вся інформація передається по захищеному протоколу. Протокол – це такий набір правил; браузер і сервер використовують його, щоб обмінюватися інформацією.

SSL-сертифікат не дає шахраям перехопити або підмінити особисті дані користувачів: контактну інформацію, номери банківських карт, логіни, паролі, адреси електронної пошти і т.д.

Навіщо потрібен SSL-сертифікат

SSL-сертифікат потрібен для того, щоб шахраї не могли перехопити особисті дані, які користувачі вводять у вас на сайті. Особисті дані – це логіни і паролі від акаунтів, номери банківських карт, адреси електронної пошти і т.д. Це означає, що SSL-сертифікат стане в нагоді на сайтах банків, платіжних систем, корпорацій, інтернет-магазинів, соціальних мереж, державних підприємств, онлайн-форумів тощо.

SSL-сертифікат вигідний для власника сайту: так ви підтвердите, що на сайті безпечно вводити особисті дані та проявіть турботу про клієнтів. Якщо людина переживає, що конфіденційна інформація потрапить не в ті руки, він отримає додаткові гарантії. Менше ризику для користувачів, вище репутація компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *