Слайдер фото

Останнім часом люди, що займаються веб-дизайном часто стикаються з поняттям слайдер для сайту. Що він собою являє? Навіщо на сайтах потрібні слайдери? Якими технологіями користуються при їх створенні? Відповіді на ці питання представлені далі.

Що таке сладйер?

Сьогодні на веб-сайтах великою популярністю користуються різні слайдери. Чисто візуально слайдери на сайтах є блоками на сторінці, в межах яких з встановленою періодичністю відбувається демонстрація анонсів новин, статей або зображень.
Чому на сайтах користуються слайдерами? По-перше, ці елементи є візуально привабливі для відвідувачів веб-сайту, а також вони стимулюють інтерес цільових користувачів до різних матеріалів, розміщених на сайті. По-друге, завдяки використанню слайдерів можна заощадити місце, так як один блок слайдера, дозволяє продемонструвати кілька анонсів. Адже при інших варіантах для їх розміщення було б потрібно окреме місце на сторінці. Слайдери відмінно вписуються в дизайн сайтів .

Слайдер з технічної точки зору

З технічного боку слайдер для сайту це звичайний програмний код, який створюється на HTML, CSS, Javascript. В даний час поширені готові безкоштовні і платні слайдери для веб-сайтів. Крім того є можливість для замовлення їх індивідуального виготовлення в компаніях, які займаються веб-розробками і веб-дизайном.

Як використовувати сладйер?

Слайдери для сайтів відрізняються різним функціоналом. Найпростіші слайдери працюють в режимі послідовного перегляду, більш складні дають можливість для «перегортання» сторінки вручну, переходу на матеріал або показ у повний розмір і багато іншого. Однак в більшості випадків слайдери працюють за аналогічним алгоритмом.
У функціях, забезпечуються роботу слайдера, вказана швидкість, з якою перегораються слайди, встановлюються умови показу слайдів (попередній / наступний або за номером), задається зовнішнє оформлення слайдів і додаткові ефекти перегортання. Висновок слайдів в необхідному місці веб-сторінки прописаний в HTML-коді, за візуальне оформлення відповідає CSS, а за роботу Javascript сценарій, наприклад функції бібліотеки jQuery.
Слайдери для сайтів розробляються з урахуванням різних параметрів, і особлива увага приділяється тому, щоб слайдер відповідав особливостям CMS, яка використовується. Для популярних CMS, таких як WordPress і Joomla, вже є безліч готових рішень, платних і безкоштовних.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *