ОРЕНДА САЙТІВ ЛЬВІВ

Для будь-якої фірми, компанії або організації потрібно офіс і корпоративний сайт, тобто місце, куди може звернутися клієнт, щоб отримати потрібну йому послугу або інформацію. Але не всі можуть собі дозволити купити власний офіс і відповідно беруть його в оренду. Так само  і з сайтами. Розробка сайту це процес довгий, і що найголовніше досить дорогий. В такому випадку оренда сайту у Львові, саме оптимальне рішення для економії бюджету

В ПОСЛУГУ ОРЕНДА САЙТУ ВХОДИТЬ:

Ви можете замовити послугу “оренда сайтів Львів”! Це обійдеться набагато дешевше і простіше. Адже це вже готовий продукт, який має певні позиції в пошукових системах, продуманий дизайн і структуру. Від Вас буде потрібно тільки надати необхідну для його заповнення інформацію. Вуаля! Сайт готовий до використання з максимальною ефективністю. Наша студія бере на себе всі ризики пов’язані з вірусними атаками, вирішує питання плати за хостинг і багато іншого.

Оренда інтернет магазину Львів

Технічна підтримка

Якщо ми починаємо співпрацю по здачі сайту в оренду, ми відповідно беремо на себе і його повну технічну підтримку, тому ви можете не турбуватись за оновлення системи, плагінів, перевірку на віруси, резервні копії та багато іншого

Оренда інтернет магазину Львів

Оновлення інформації

Розмістимо оновлену інформацію на сайті за вашою потребою. Статистика показує, що одного разу взятий в оренду сайт надовго залишається в руках орендарів, і це, безсумнівно, говорить про те, що це правильний шлях на інтернет олімп.

Оренда інтернет магазину Львів

Реєстрація домену та хостингу

Безкоштовне розміщення на платному хостингу до 1 гБ, плюс доменне ім'я, відповідне вашої тематики у зоні .com

Оренда сайтів у Львові

Готовий дизайн

Для вашого сайту уже буде розроблений готовий дизайн та функціонал, також ми подбали і про мобільну адаптацію, та швидке завантаженне сторінок, вам тільки залишаєтся надати графічну та текстову інформацію для наповнення вашого проекту

Оренда сайтів у Львові

Система управління сайтом

Абревіатура розшифровується як Content Management System (система управління контентом). Назва точно відображає суть. CMS - це програмне забезпечення на базі скриптів, яке дозволяє керувати вмістом ресурсу, змінювати його, переглядати і контролювати. Сьогоднішні системи мають широку функціональність і складаються з величезної кількості модулів

Оренда сайтів у Львові

Мобільна адаптація

Щоб не втратити свого потенційного клієнта, власникам сайтів необхідно подбати про зручність їх використання користувачами кишенькових гаджетів. Ось для цього і потрібна мобільна адаптація сайту під сучасні пристрої. Про користувачів подбав і google, розробивши спеціальний алгоритм. Його робота спрямована на пошук «адаптованих» сайтів.

Оренда сайту у Львів

Інформаційні сторінки

На сайтах існують різні типи сторінок, які відрізняються один від одного по представленій на них інформації. Є звичайні, універсальні сторінки, на яких однаково зручно публікувати текст, фотографії та слайд-шоу, і є сторінки спеціалізовані, які призначені виключно для відображення масивів даних одного типу

Оренда сайту у Львів

Форма зворотного зв'язку

Серед величезної кількості плюсів, які має форма зворотного зв'язку, Важко було б розглядати недоліки, навіть якщо б вони були. Крім зручності для власника ресурсу і користувача, вона ще й істотно заощаджує час. Це відбувається завдяки тому, що людині, яка хоче поставити запитання, не потрібно витрачати дорогоцінні хвилини на запуск поштового клієнта, щоб відправити лист. 

Оренда сайту у Львів

Карта проїзду

Google Maps - це лідер серед сучасних картографічних сервісів, що надають супутникові інтерактивні карти онлайн, та лідер в області супутникових знімків і за кількістю різноманітних додаткових сервісів та інструментів

Оренда інтернет магазину Львів

Статистика відвідуваності

Основні показники статистики: перегляди сторінок, кількість сесій і унікальних відвідувачів і UTM-мітки, - можна подивитися в Настройках сайту. Для більш складного аналізу, використовують лічильники  Google Analytics або Google Tag Manager .

Оренда інтернет магазину Львів

Слайдер фото

Сьогодні на веб-сайтах великою популярністю користуються різні слайдери. Чисто візуально слайдери на сайтах є блоками на сторінці, в межах яких з встановленою періодичністю відбувається демонстрація анонсів новин, статей або зображень.

Оренда інтернет магазину Львів

Фото Відео галерея

Якщо Ви думаєте про створення сайту або розширенні вже існуючого, то створення фотогалереї буде дуже правильним рішенням. Рідко який з сучасних сайтів обходиться без цього модуля. Існує багато видів подібних рішень і установка на Ваш проект фотогалереї може бути досить доступною функцією.

Шлях до успіху в 6-ти кроках

Процес розробки Вашого проекту

Обговорення

Обговорення

Дизайн

Дизайн

Розробка

Розробка

Затвердження

Затвердження

Обслуговування

Обслуговування

Реклама

Реклама

Працюємо вже більше 7 років, створено більше 400 сайтів

Повноцінний сайт, у якого є перспектива зайняти лідируючі позиції в пошуковій видачі.
Необмежена кількість інформації, яку ви зможете розміщувати на сайті (або товарів, якщо ви орендуєте інтернет-магазин, обмеження діють тільки на об’єм пам’яті на хостингу, який в разі потреби можна збільшувати).
Тематичний дизайн сайту, адаптований під ваш бізнес.

Оренда сайтів – неоціненна можливість не тільки протестувати новий бізнес, а й оцінити всі переваги і зручності, які ви отримуєте від власного ресурсу в Глобальній мережі.

Дайте можливість вашому бізнесу відкритися назустріч багатомільйонної аудиторії у всьому світі! Не упускайте свій шанс зробити це при мінімальних вкладеннях.

ПЕРЕВАГИ ЯКІ ВИ ОТРИМАЄТЕ, ВЗЯВШИ САЙТ В ОРЕНДУ В НАШІЙ КОМПАНІЇ:

Адекватні ціни

Адекватні ціни

Сайти від 2000 грн. – ми оптимізували всі процеси завдяки багаторічному досвіду і технологій.

Гарантія якості

Гарантія якості

Працюємо за договором з відповідальністю виконавця, ведемо клієнта 30 днів після здачі проекту.

Інтеграція з сервісами

Інтеграція з сервісами

Розширюємо функціональність ваших сайтів за допомогою зовнішніх сервісів.

Економія часу

Економія часу

Швидко формуємо таймінг створення сайту і стартуємо, контролюємо терміни.

Індивідуальний підхід

Індивідуальний підхід

проект-менеджер супроводжує вас з моменту замовлення сайту до його запуску.

Власні розробки

Власні розробки

Надаємо нашим клієнтам власні сервіси: теми, плагіни та CRM

Репутація на ринку

Репутація на ринку

WEBTOP займається розробкою сайтів для українського і зарубіжного ринків з 2013 року. У нас працює більше 10 кваліфікованих фахівців.

Технічна підтримка

Технічна підтримка

Консультуємо клієнтів по телефону і e-mail щодня 7 днів на тиждень.